الویت ما برای ارسال بار، ارسال پستی می باشد. ولی به درخواست مشتری میتوانیم سفارش ها را از طریق تیپاکس، باربری و یا سامانه اتوبوسرانی ارسال کنیم.

ارسال نهال هم بسته به آدرس شما با سریعترین روش ممکن از طریق تیپاکس و سامانه اتوبوس رانی انجام میشود. 

خیر. در حال حاضر فقط پرداخت بصورت اینترنتی و ارسال پس از واریز به حساب امکانپذیر است.

سفارشات شما در اولین فرصت ممکن ارسال خواهد شد. در شهر تهران، سفارشات با پیک یا پست برای شما ارسال می شوند . یا در صورت تمایل می توانید سفارش خود را در دفتر بذر بازار تحویل بگیرید. سفارشات سایر شهرها با استفاده از پست پیشتاز یا باربری ارسال خواهند شد. و بسته به فاصله شما از تهران متغیر است.

بله میتوانید با شماره ۰۲۱۳۳۴۷۸۰۴۱ و یا ۰۹۱۲۰۹۹۳۰۱۱ تماس بگیرید تا سفارش شما را بصورت تلفنی ثبت کنیم.

ممکن است بدلیل اختلال در درگاه بانکی انتقال وجه به بانک ناقص باشد – در اینصورت وجه بصورت خودکار طی ۷۲ ساعت کاری مجدد بحساب شما بر خواهد گشت. در این مورد نیازی به تماس با پشتیبانی بذر بازار نیست. شماره پیگیری و تاریخ ارسال وجه را ذخیره کنید. در صورت عدم بازگشت وجه به حساب، طی ۷۲ ساعت، با بانک تماس حاصل نمائید.

فروشگاه اینترنتی بذر بازار با وسواس بسیار زیاد اقدام به تامین بذر میکند. این مجموعه اقلام خود را تنها از شرکتهای وارد کننده و یا نمایندگان رسمی شرکتها تامین میکند. و کوچکترین تردیدی در اصالت بذرهای توزیعی این مجموعه وجود ندارد.

خیر، در حال حاضر امکان پرداخت بصورت اقساط وجود ندارد

سفارش ها از انبار فروشگاه واقع در تهران ارسال خواهد شد.

حداقل مقدار سفارش از هر یک از محصولات یک بسته می باشد. و کمتر از آن امکانپذیر نیست. در صورتی که مقدار کم از بذرها نیاز دارید میتوانید از بخش بذر های خانگی بسته های کوچک را با قیمت مناسب تهیه کنید.

فروشگاه اینترنتی بذر بازار بزرگترین فروشگاه اینترنتی بذر در ایران می باشد و با بیش از ۳ سال فعالیت رسمی دارای نماد اعتماد الکترونیک بوده و همچنین دارای پروانه کسب از اتحادیه کسب و کارهای مجازی می باشد.

بله، بذرهای خانگی و خودمصرفی داخل سایت و اپلیکیشن بذر بازار با قیمت مناسب ارائه شده است. فروش بذرهای خانگی فقط به صورت اینترنتی انجام می شود.

ارسال خرید های بالای ۵۰۰ هزار تومان به صورت رایگان انجام می شود. برای خرید های زیر ۵۰۰ هزار تومان مبلغ ۲۰ هزار تومان بابت هزینه ارسال دریافت میگردد.

اولویت ما برای ارسال بسته ها، ارسال پستی می باشد. و تنها ارسال پستی به صورت رایگان است. در صورت درخواست مشتری ارسال از طریق تیپاکس، باربری و سامانه اتوبوس رانی نیز مقدور است. ولی هزینه ارسال به مشتری خواهد بود.

آدرس دفتر بذر بازار در بخش “تماس با ما” در وبسایت درج شده است.

بله جهت خرید حضوری میتوانید در روزهای غیر تعطیل و از ساعت ۱۰ تا ۱۴ به دفتر مجموعه بذر بازار واقع در تهران، سه راه افسریه، مجتمع تجاری خورشید، طبقه ۴، واحد ۳۰۵ مراجعه کنید. با توجه به اینکه انبار مجموعه خارج از شهر است، لطفا قبل از مراجعه حضوری برای جلوگیری از اتلاف وقتتان به صورت تلفنی هماهنگ کنید تا کالاهای مورد درخواست شما به دفتر منتقل گردد.