نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

بذر هندوانه خطی فالکن

تماس بگیرید
توضیحات:
بذر هندوانه کریمسون سوئیت فالکون از شرکت کانیون ایتالیا رقمی استاندارد و میان‌رس است. و به عنوان یکی از ارقام بذر هندوانه استاندارد با عملکرد بالا معرفی شده است. هندوانه فالکون دارای گوشت سفت و پوسته نسبتاً ضخیم و بازارپسند می­‌باشد. این محصول سال‌های اخیر در مناطق مختلف کشور کشت شده و به دلیل ویژگی‌هایی مانند پوسته ضخیم و قابلیت حمل و نقل به نقاط دور، عملکرد بالای محصول و در نتیجه سوددهی بالا، در بین کشاورزان (بخصوص کشاورزان مناطق جنوبی کشور) از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است. میوه در این رقم گرد و به وزن 8 الی 10 کیلوگرم می‌باشد. هندوانه فالکون با بوته‌­های قوی و پوشش شاخ و برگ مناسب، یکنواختی بالا در شکل و سایز میوه و همچنین قابلیت ماندگاری بالای محصول به مدت طولانی شرایط صادرات موفق و سوددهی بیشتر را برای کشاورزان فراهم آورده‌است.

شرایط مناسب جهت کشت بذر هندوانه چارلستون گری فالکون

بهترین بستر برای کشت این محصول خاک‌های سبک (لومی-شنی) با زهکشی مناسب، دارای مواد آلی، PH کمی اسیدی و دارای توان نگهداری آب کافی می‌باشد. زمان برداشت حدود 90 روز بعد از کاشت می‌باشد. تعداد بذر در هر هکتار بین 10 تا 12 هزار عدد است و میانگین دمای مناسب جوانه زنی بذر 25 درجه سانتی­‌گراد می­‌باشد. ملاحظات عمومی
  • حداکثر دمای نگهداری از پاکت بذر 15 درجه سانتی­گراد می‌­باشد.
  • به دلیل آغشته بودن بذرها به سموم، دور از دسترس کودکان نگه داشته شود.
  • عدم تنفس گرد و غبار ، و بخارات در حین باز کردن و استفاده از محصول
  • عدم رهاسازی محتویات پاکت بذر در محیط زیست
 

اطلاعات بیشتر در خصوص بذرهای هندوانه

در این مقاله بهترین بذرهای هندوانه را به شما معرفی می‌کنیم و شما را در انتخاب بذر مناسب راهنمایی خواهیم کرد. لطفاً برای خواندن مقاله بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

بذر هندوانه چارلستون کانیون

تماس بگیرید
هندوانه چارلستون گری کانیون هندوانه چارلستون گری کانیون یکی از بهترین رقم های هندوانه سفید در بازار ایران است. خصوصیات