فروشگاه اینترنتی بذر بازار

فروشگاه اینترنتی بذر بازار با هدف حمایت از کشاورزان و گلخانه داران و باغداران عزیز ایران برای شناسایی و معرفی بهترین برندهای نهاده های کشاورزی از جمله بذر، کود، نهال و ابزار کشاورزی تاسیس شده است. امروزه شاهد پیشرفت فن آوری و توسعه گوشی های هوشمند و پوشش حداکثری شبکه اینترنت در سراسر کشور هستیم. این امر دسترسی اقشار مختلف جامعه به اینترنت تسهیل کرده است و باعث توسعه فروشگاه های اینترنتی شده است.

 در سالهای اخیر تعداد زیادی بذر تقلبی در بازار نهاده های کشاورزی وارد شده است. همین موضوع باعث شده که کشاورزان و گلخانه داران با خرید بذر های تقلبی و قاچاق خسارت های جبران نا پذیری را متحمل شوند. 

برای حل این مشکل و تهیه کلکسیونی از بهترین نهاده های کشاورزی از شرکت های معتبر بر آن شدیم که فروشگاه اینترنتی بذر بازار را راه اندازی کنیم. در نتیجه کشاورزان و گلخانه داران و باغداران عزیز می توانند نهاده های مورد نیاز خود را بدون کوچکترین تردیدی تهیه کنند. همچنین کمترین قیمت ممکن را برای بهترین نهاده در نظر گرفته ایم تا کشاورزان زحمت کش کمترین هزینه را برای تهیه نهاده های مورد نیاز خود بپردازند. 

هم اکنون کشاورزان عزیز هر کجای ایران که باشند بدون دغدغه میتوانند بذر و سایر نهاده های کشاورزی را با ضمانت اصل بودن آن از فروشگاه بذر بازار سفارش بدهند. سفارش ها در سریعترین زمان ممکن پردازش شده و به آدرس مشتری ارسال خواهد شد. 

ما دانش و تجربه چندین ساله خود را به کار گرفته ایم تا گلچینی از بهترین نهاده های کشاورزی را فراهم کنیم. این نهاده ها متناسب با شرایط مناطق مختلف ایران می باشد.

خرید نهال 

هنچنین عزیزانی که قصد خرید نهال دارند میتوانند از طریق فروشگاه اینترنتی بذر بازار سفارش خود را ثبت کنند. ما با بهترین نهالستان های کشور قرارداد داریم تا بتوانیم نهال های اصلی و شناسنامه دار را در محل شما به شما تحویل دهیم. ما را در اینستاگرام دنبال کنید


ارتباط با ما در واتساپ


بازدید از فروشگاه اینترنتی بذر بازار