چه چیزی باعث موفقیت ما شده است؟

درباره راهبرد های ما بیشتر بدانید

هم اکنون فروشگاه اینترنتی بذر بازار به عنوان مرجع فروش بهترین برندهای بذر در ایران با تضمین اصالت کالاهای خود جایگاه ویژه ای بین کشاورزان پیشرو و فعالان صنف نهاده های کشاورزی پیدا کرده است. این سایت جهت معرفی بهترین برندهای نهاده های کشاورزی به کشاورزان عزیز راه اندازی شده است. همچنین در این سایت فروش آنلاین این نهاده ها (نهال، کود، بذر و ابزار کشاورزی) به سراسر ایران صورت می گیرد.

 

متاسفانه امروزه محصولات بی کیفیتی در بازار نهاده های کشاورزی عرضه می شود که آزمودن این نهاده ها برای کشاورزان هزینه سنگینی دارد. همچنین به دلیل مشکلاتی که در زمینه واردات وجود دارد برخی بذرهای پر مصرف کمیاب شده اند و برخی افراد سودجو بذر های تقلبی را روانه بازار میکنند. با توجه به اینکه تست و آزمایش نهاده های جدید برای کشاورزان عزیز هزینه بر است، ما با اطلاع دقیق از کیفیت نهاده های کشاورزی، بهترین برندهای دنیا را انتخاب و در فروشگاه سایت قرار داده ایم. محصولات اراِئه شده در این سایت گلچینی از بهترین برندهای جهان است.

 

خدا را شاکریم که محصولات ما به مدد کیفیت بالا مورد اسقبال کشاورزان پیشرو در سراسر ایران قرار گرفته است. وسواس زیاد ما در انتخاب برندهای معتبر و آگاهی از شرایط خاک و آب و هوا و سلیقه کشاورزان مناطق مختلف ایران و ارائه کالای متناسب با نیاز هر منطقه باعث افزایش چشمگیر در عملکرد محصولات کشاورزی مختلف شده و همین امر باعث استقبال کشاورزان عزیز بوده است.

محصولات با کیفیت

اطمینان خاطر در خرید

۶۴۰
کالاهای موجود

ارسال رایگان

تحویل فوری

۱۲۷۵۶
سفارش موفق

مشتریان وفادار

به پاس اعتماد شما

۶۷۹۲
مشتری رضایتمند

بهترین های دنیا

همه در فروشگاه ما

۵۲
برند همکار

مدیریت این مجموعه بر عهده مهندس مجید وحدت خواه، کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی می باشد. ایشان به عنوان موسس فروشگاه اینترنتی بذر بازار در یک خانواده کشاورز متولد و بزرگ شده و با چند و چون کشاورزی کاملا آشناست. وی طعم شیرین گرمای آفتاب را چشیده و پینه دستان کشاورز را به خوبی درک میکند. همچنین جوشیده از بطن همان جامعه بوده و با تسلط به علم روز دنیا سعی در ارتقای کمی و کیفی تولیدات کشاورزی این مرز و بوم دارند. ایشان مقطع کارشناسی را در رشته کشاورزی در دانشگاه بوعلی سینای همدان گذرانده و سپس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم خاک در دانشگاه شهید با هنر کرمان ادامه تحصیل داده و فارغ التحصیل شده است. مهندس وحدت خواه در طی ۶ سال فعالیت در شرکت مبنا سرشت پارسیان به عنوان مدیر فنی و فروش تجارب خوبی در زمینه فنی بذر و کود به دست آورده است. در طی این مدت دوره های آموزشی بذر را در شرکت یوکسل ترکیه در شهر آنتالیا و دوره کود را تحت نظر کارشناسان شرکت ون ایپرن هلند در کشور لبنان گذرانده است.