درباره ما
درباره ما

این صفحه چشم اندازی درباره ما ارئه میدهد.

صاحب امتیاز سایت: مهندس مجید وحدت خواه
کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی- علوم خاک
(با بیش از شش سال تجربه در امور فنی و فروش نهاده های کشاورزی در ایران)

شرکت بذر بازار برزگر با شماره ثبت ۵۴۹۴۵۲ با موضوع واردات و توزیع نهاده های کشاورزی و تجارت الکترونیک ثبت شده و فعالیت میکند. فروشگاه اینترنتی بذر بازار زیر شاخه این شرکت می باشد.

این سایت جهت معرفی بهترین برندهای نهاده های کشاورزی به کشاورزان عزیز راه اندازی شده است.
همچنین در این سایت فروش آنلاین این نهاده ها (کود، بذر و سم و ابزار کشاورزی) به سراسر ایران امکانپذیر است.
ما امروزه شاهد هستیم که کالاهای بی کیفیتی به بازار کشاورزی ایران وارد شده است. همچنین به دلیل مشکلاتی که در زمینه واردات وجود دارد برخی بذرهای پر مصرف کمیاب شده اند و برخی افراد سود جو بذر های تقلبی را روانه بازار میکنند.
با توجه به اینکه تست و آزمایش نهاده های جدید  برای کشاورزان عزیر هزینه بر است. ما با اطلاع دقیق از کیفیت نهاده های کشاورزی، بهترین برندهای دنیا را انتخاب و در فروشگاه سایت قرار داده ایم.
محصولات ارایه شده در این سایت گلچینی از بهترین برندهای جهان است.

خدا را شاکریم که محصولات ما به مدد کیفیت بالا مورد اسقبال کشاورزان پیشرو در سراسر ایران قرار گرفته است.

وسواس زیاد ما در انتخاب برندهای معتبر و آگاهی از شرایط خاک و آب و هوا و سلیقه کشاورزان مناطق مختلف ایران و ارائه کالای متناسب با نیاز هر منطقه باعث افزایش چشمگیر در عملکرد محصولات کشاورزی مختلف شده و همین امر باعث استقبال کشاورزان عزیز بوده است.

مدیریت بذر بازار

درباره ما
درباره ما

مدیریت این مجموعه بر عهده مهندس مجید وحدت خواه می باشد. ایشان به عنوان مدیر عامل شرکت بذر بازار برزگر در یک خانواده کشاورز متولد و بزرگ شده و با چند و چون کشاورزی کاملا آشناست.

ایشان مقطع کارشناسی را در رشته کشاورزی در دانشگاه بوعلی سینای همدان گذرانده و سپس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم خاک در دانشگاه شهید با هنر کرمان ادامه تحصیل داده و فارغ التحصیل شده است.

ایشان در طی ۵ سال فعالیت در شرکت مبنا سرشت پارسیان به عنوان مدیر فنی و فروش تجارب خوبی در زمینه فنی بذر و کود به دست آورده است.

در طی این مدت دوره های آموزشی بذر را در شرکت یوکسل ترکیه در شهر آنتالیا و دوره کود را تحت نظر کارشناسان شرکت ون ایپرن هلند در کشور لبنان گذرانده است.

شما عزیران می توانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات  خود را از طریق ایمیل زیر با ما در میان بگذارید:

info@bazrbazar.ir

آدرس ما: تهران، محله مشیریه ، خیابان بیست متری هنرستان، کوچه شهید محسن دری دولت آبادی، پلاک ۱۱، طبقه سوم
کد پستی: ۱۸۵۵۶۶۶۹۵۱

فروشگاه اینترنتی بذر بازار عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی فعالیت میکند و دارای نماد اعتماد الکترونیک و نشان ملی رسانه های دیجیتال می باشد.


logo-samandehi