هم اکنون فروشگاه اینترنتی بذر بازار به عنوان مرجع فروش بهترین برندهای بذر در ایران با تضمین اصالت کالاهای خود جایگاه ویژه ای بین کشاورزان پیشرو و فعالان صنف نهاده های کشاورزی پیدا کرده است.

این سایت جهت معرفی بهترین برندهای نهاده های کشاورزی به کشاورزان عزیز راه اندازی شده است.
همچنین در این سایت فروش آنلاین این نهاده ها (کود، بذر و سم و ابزار کشاورزی) به سراسر ایران صورت می گیرد.
متاسفانه امروزه محصولات بی کیفیتی در بازار نهاده های کشاورزی عرضه می شود که آزمودن این نهاده ها برای کشاورزان هزینه سنگینی دارد . همچنین به دلیل مشکلاتی که در زمینه واردات وجود دارد برخی بذرهای پر مصرف کمیاب شده اند و برخی افراد سود جو بذر های تقلبی را روانه بازار میکنند.
با توجه به اینکه تست و آزمایش نهاده های جدید  برای کشاورزان عزیر هزینه بر است. ما با اطلاع دقیق از کیفیت نهاده های کشاورزی، بهترین برندهای دنیا را انتخاب و در فروشگاه سایت قرار داده ایم.
محصولات ارایه شده در این سایت گلچینی از بهترین برندهای جهان است.

خدا را شاکریم که محصولات ما به مدد کیفیت بالا مورد اسقبال کشاورزان پیشرو در سراسر ایران قرار گرفته است.

وسواس زیاد ما در انتخاب برندهای معتبر و آگاهی از شرایط خاک و آب و هوا و سلیقه کشاورزان مناطق مختلف ایران و ارائه کالای متناسب با نیاز هر منطقه باعث افزایش چشمگیر در عملکرد محصولات کشاورزی مختلف شده و همین امر باعث استقبال کشاورزان عزیز بوده است.

مدیریت بذر بازار

درباره ما
درباره ما

مدیریت این مجموعه بر عهده مهندس مجید وحدت خواه کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی می باشد. ایشان به عنوان موسس فروشگاه اینترنتی بذر بازار در یک خانواده کشاورز متولد و بزرگ شده و با چند و چون کشاورزی کاملا آشناست. وی طعم شیرین گرمای آفتاب را چشیده و پینه دستان کشاورز را به خوبی درک میکند. همپنین جوشیده از بطن همان جامعه بوده و با تسلط به علم روز دنیا سعی در ارتقای کمی و کیفی تولیدات کشاورزی این مرز و بوم دارند.

ایشان مقطع کارشناسی را در رشته کشاورزی در دانشگاه بوعلی سینای همدان گذرانده و سپس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم خاک در دانشگاه شهید با هنر کرمان ادامه تحصیل داده و فارغ التحصیل شده است.

مهندس وحدت خواه در طی ۶ سال فعالیت در شرکت مبنا سرشت پارسیان به عنوان مدیر فنی و فروش تجارب خوبی در زمینه فنی بذر و کود به دست آورده است.

در طی این مدت دوره های آموزشی بذر را در شرکت یوکسل ترکیه در شهر آنتالیا و دوره کود را تحت نظر کارشناسان شرکت ون ایپرن هلند در کشور لبنان گذرانده است.

آدرس دفتر جهت مراجعات حضوری: تهران، افسریه، مجتمع تجاری خورشید، طبقه پنجم، واحد ۴۱۹

کد پستی: ۱۷۸۶۸۱۱۹۶۴

آدرس دفتر مرکزی: تهران، محله مشیریه ، خیابان بیست متری هنرستان، کوچه شهید محسن دری دولت آبادی، پلاک ۱۱، طبقه ۴
کد پستی: ۱۸۵۵۶۶۶۹۵۱

شما عزیران می توانید انتقادات، پیشنهادات و شکایات  خود را از طریق ایمیل زیر با ما در میان بگذارید:

info@bazrbazar.ir

فروشگاه اینترنتی بذر بازار عضو اتحادیه کسب و کارهای مجازی فعالیت میکند و دارای نماد اعتماد الکترونیک و نشان ملی رسانه های دیجیتال می باشد.

logo-samandehi

صاحب امتیاز سایت: مهندس مجید وحدت خواه
کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی- علوم خاک
(با بیش از شش سال تجربه در امور فنی و فروش نهاده های کشاورزی در ایران)