جهت تماس با ما می توانید از طریق رایان نامه info@bazrbazar.ir و یا bazrbazarco@gmail.com برای ما پیام خود را ارسال نماید.

آدرس دفتر جهت مراجعات حضوری: تهران، افسریه، مجتمع تجاری خورشید، طبقه چهارم، واحد ۳۰۵،  کد پستی: ۱۷۸۶۸۱۱۹۵۴

تلفن ثابت: ۰۲۱۳۳۴۷۸۰۴۱

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران، محله مشیریه، خیابان بیست متری هنرستان، کوچه شهید محسن دری دولت آبادی، پلاک ۱۱، طبقه سوم

کد پستی: ۱۸۵۵۶۶۶۹۵۱

 

مدیر بازرگانی: ۰۹۱۲۰۹۹۳۰۱۱

مهندس مجید وحدت خواه (کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی- علوم خاک)

امور خرید فروشگاه و فروش های عمده بر عهده مدیر بازرگانی می باشد. در صورتی که قصد همکاری در زمینه ارائه محصولات خود در فروشگاه آنلاین بذر بازار و یا خرید عمده را دارید با مدیر بازرگانی تماس بگیرید.

 

 پشتیبانی فروش: ۰۹۱۹۰۹۵۴۲۹۸

پشتیبان فروش اموری مانند کنترل وصول بار به مشتری را برعهده دارد و در صورت عدم حضور کارشناسان فروش پاسخگوی مشتریان عزیر خواهد بود.

 

پشتیبانی فنی: ۰۹۱۹۰۹۵۴۲۹۸

در صورتی که در مورد امور فنی از قبیل مشخصات فنی محصولات و نحوه کاشت، داشت و برداشت محصولات مختلف و میزان بذر مورد نیاز برای هر هکتار و … سوالی داشته باشید کارشناسان پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

 

کارشناس فنی گلخانه: ۰۹۱۳۳۵۷۸۹۱۹

 

کارشناس فروش واحد کود: ۰۹۱۹۰۹۵۴۲۹۸

 

همچنین کشاورزان، گلخانه داران و باغداران عزیز در صورت نیاز به مشاوره می توانند در بخش ارتباط با واتساپ مشکلات خود را مطرح کنند. در این قسمت می توانند در صورت نیاز تصاویری از مشکلات مزرعه مانند عکس از بوته را برای ما ارسال کنند. کارشناسان مجرب بذر بازار بهترین راهکارها را برای حل مشکل مزرعه شما ارائه خواهند داد. لازم به ذکر است بخش مشاوره بذر بازار رایگان است و هیچگونه هزینه برای شما نخواهد داشت.