تماس
تماس با ما

جهت تماس با ما می توانید از طریق رایان نامه info@bazrbazar.ir و یا bazrbazarco@gmail.com برای ما پیام خود را ارسال نماید.

آدرس دفتر جهت مراجعات حضوری: تهران، افسریه، مجتمع تجاری خورشید، طبقه پنجم، واحد ۴۱۹

کد پستی: ۱۷۸۶۸۱۱۹۶۴

آدرس دفتر مرکزی: تهران، محله مشیریه، خیابان بیست متری هنرستان، کوچه شهید محسن دری دولت آبادی، پلاک ۱۱، طبقه سوم

کد پستی:

۱۸۵۵۶۶۶۹۵۱

تلفن ثابت:

۰۲۱-۳۳۴۷۸۰۴۱

۰۲۱-۳۳۴۹۱۳۰۱

تلفن همراه مدیر بازرگانی:

۰۹۱۲۰۹۹۳۰۱۱


مهندس مجید وحدت خواه

(کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی- علوم خاک)

امور خرید فروشگاه و فروش های عمده بر عهده مدیر بازرگانی می باشد. در صورتی که قصد همکاری در زمینه ارائه محصولات خود در فروشگاه آنلاین بذر بازار و یا خرید عمده را دارید با مدیر بازرگانی تماس بگیرید.

 پشتیبانی فروش:

پشتیبان فروش اموری مانند کنترل وصول بار به مشتری را برعهده دارد و در صورت عدم حضور کارشناسان فروش پاسخگوی مشتریان عزیر خواهد بود.

۰۹۱۸۶۰۶۰۲۷۸

تلفن تماس پشتیبانی فنی:

در صورتی که در مورد امور فنی از قبیل مشخصات فنی محصولات و نحوه کاشت، داشت و برداشت محصولات مختلف و میزان بذر مورد نیاز برای هر هکتار و … سوالی داشته باشید کارشناسان پشتیبانی پاسخگوی شما خواهند بود.

۰۹۱۸۶۰۶۰۲۷۸

تماس با کارشناس فنی گلخانه:

۰۹۱۳۳۵۷۸۹۱۹

همچنین کشاورزان، گلخانه داران و باغداران عزیز در صورت نیاز به مشاوره می توانند در بخش تیکت پشتیبانی مشکلات خود را مطرح کنند. در این قسمت می توانند در صورت نیاز تصاویری از مشکلات مزرعه مانند عکس از بوته را برای ما ارسال کنند. کارشناسان مجرب بذر بازار بهترین راهکارها را برای حل مشکل مزرعه شما ارائه خواهند داد. لازم به ذکر است بخش مشاوره بذر بازار رایگان است و هیچگونه هزینه برای شما نخواهد داشت.

تیکت پشتیبانی و مشاوره